Skip to content Skip to footer

Takım

Bizi tanıyın! Tabii ki, THE ART PEN sadece arkasındaki insanlar kadar iyidir. Bir ürün, güçlü ve motive bir ekibin hırsından ve coşkusundan yaşar. Bu yüzden sizi duvarın arkasındaki en etkili insanlarla kısaca tanıştırmak istiyoruz..

Koray Büber

Yeni fikirler üretmeye bayılırız. Bu özelliğimizi de kurucumuz ve yöneticimiz olan Koray Büber’den aldık desek yeridir.The ArtPen’i kuran ve bu yaratıcı yenilikçi dünyanın kapısını ülkemize açan kişidir kendisi. Yorulmaktan pek hoşlanmaz, daima enerjik, üreten ve meraklı bir yönetici olmanın yanında , kendisi ile The Artpen’i konuşmaktan keyif alacağınızı söylemek isteriz.

Burak Delice

“Genç yetenek “ tabirini tanımlamak için müthiş bir örneğimiz var. Organize etmenin en keyifli halini çalışma şekline yansıtan, öz veriden öte çaba harcayan , ihtiyaçlarınızın her köşesine özenle yaklaşan yöneticimiz. Keyifli ve profesyonel bir iş ilişkisi deneyimlemek istiyorsanız ,Burak ile görüşebilirsiniz.

Buğra Dinler

Bütün hassasiyetlerinizin , enerjik ve kusursuz çalışma prensipleriyle harmanlandığını ve ortaya harika işler çıkartıldığını hayal edin lütfen. Ya da sizi önce Buğra Bey ile tanıştıralım J Sınırsız, kusursuz  ve çok yönlü çalışmalarınızı onunla paylaşabilirsiniz.

Eray Büber

Stressiz iş yoktur ama stressiz ekip arkadaşı vardır. Bir tutam sakinleşmeye veya yükünüzü birisinin hafifletmesine ihtiyacınız olabilir. Eray Büber bu konuda epey iyidir. Size de yardımcı olmasını rica edebilirsiniz elbette .

Sezen Yalçın

Şimdi standartların dışına çıkıyoruz. Hem anlatıyoruz hem dinliyoruz. Sezen Yalçın desteği ile nasıl rahat bir tasarım süreci geçirdiğinizi yaşarak görmeniz, bizce en iyisi.

Saadet Sevik

Hayal ettiğinizin işe dönüştüğüne hiç şahit oldunuz mu ? “Hem kaliteli olsun, hem bana özel,tabi mutlaka sanat koksun” istiyorsanız sizi beklentinizin çok üzerinde bir tasarım deneyimi bekliyor. Saadet Sevik dokunuşunu görmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

İrem Şanyer

“Biz tasarımlarımıza sevgimizi kattık” derken ciddiydik. Bilgisayarı, yaratıcılığı ve sizi anlayan kocaman kalbiyle dur durak bilmeden çalışan İrem Şanyer , tasarımlarını size anlatmak için her zaman sabırsızlanıyor olacak.

Emine Baştan

Bir sorunuz olabilir veya  merak ettikleriniz ya da teknik talepleriniz. Hem mimar hem de harika bir dinleyicidir . Bizim değil sizin beklentilerinizin konuşulduğu ve ne yapabileceğimizin tasarlandığı bir görüşme yapmak için Emine Baştan sizinle bir kahve içmek için daima hazırdır.

Meryem Umut

İyi bir iş çıkarmak için iyi anlamak en önemlisi diye düşünüyoruz. Hissettiklerinizi , isteklerinizi ,beklentilerinizi tebessümlerle dolu anlatmak, iyi iş çıkarmanın ilk adımı. Güleryüzlü ve samimi bir ilk görüşme için Meryem Umut sizden telefon bekliyor olacaktır .

Ceylan Karadeniz

Antalya’daki hayaller ve beklentiler muhteşem tasarımlara dönüşsün diye keyifli görüşmeler organize ediyoruz. Ceylan Karadeniz size, The Artpen ailesinin samimiyetini ve profesyonelliğini anlatırken deneyimleriniz arasına yeni birini daha ekliyor. Aile olmak. Bu arada sorunlarınızı çözmek konusunda da oldukça iyidir. J Bizden söylemesi.

Meltem Halimler

Biz sınırlarımızı kaldırdık. Güzel İzmir’de güzel tasarımlar yapmak için hazırız. Biraz bizden biraz sizden e biraz da İzmir’den konuşmak için Meltem Halimler yanınızda. Kahveniz hazırsa hadi biraz neler yapabileceğimizden konuşalım.